88 RUE DU RHONE UVIEDOL NA TRH NOVÚ KOLEKCIU RIVE

24. 6. 2015

88 RUE du Rhone predstavil svoje dlho očakávané novinky pre rok 2015 na veľtrhu v Bazileji.

88 RUE DU RHONE uviedol na trh novú kolekciu RIVE

Spoločnosť 88 RUE DU RHONE, ktorú založili Pierre Bernheim a Elie Bernheim, vnuci svetoznámeho hodinára Raymonda Weila, ponúka vysoko kvalitné moderné hodinky, určené novej generácii milovníkov luxusu. Mladá švajčiarska spoločnosť patrí k uznávaným značkám v hodinárskom priemysle a pôsobí už v 40 krajinách po celom svete.

88 RUE DU RHONE sa prvý krát prezentovali na BASELWORLD v roku 2013 so svojou debutovou kolekciou Double 8 Origin. Tento rok značka predstavila nielen súčasné novinky z pôvodnej kolekcie, ale v Bazileji exkluzívne odhalila zbrusu novú kolekciu v Sieni želaní, Hall of Desires, Hall 1.1 v stánku A88, vyhradenom výlučne pre najprestížne značky hodiniek.

88 RUE DU RHONE na veľtrhu ukázala svoju najnovšiu kolekciu Rive, ktorá predstavila 25 najnovších farebných exkluzívnych hodiniek pre ženy aj mužov.

Kolekcia Rive je inšpirovaná svetom filmu, reprezentuje eleganciu francúzskej Riviéry a každoročný slávny filmový festival pulzujúci súčasným svetom kinematografie. Meno kolekcie je prepojené s osobnosťou riaditeľa a spoluzakladateľa značky Pierra Bernheima, ktorý študoval v ženevskej štvrti tohto mena. Taktiež, slovo Rive odkazuje na motívy rieky, Ženevského jazera a nekonečno, symboly prvej kolekcie značky.

Číslo "8", symbol šťastia a nekonečna, poslúžilo ako inšpirácia pre všetky nové kúsky 88 RUE DU RHONE, Rive prináša nové štíhlejšie púzdro s pôvabným dizajnom, rafinovanmi ručičkami a korunkou príjemnou na dotyk. Nový náramok s modernými akcentmi prináša pôvab, ktorý poteší všetkých milovníkov dizajnu.

Dizajn elegantných hodiniek spája prvky retra a moderného štýlu, Rive sa môže pochváliť o niečo väčším púzdrom a jednoduchším klasickým ciferníkom. Nová kolekcia bola vyrobená s vysoko kvalitnými švajčiarskými štandardami ako všetky ostatné výrobky 88 RUE du Rhone, ako je zafírové sklo, švajčiarske strojčeky a pravé diamanty.

Ciferníky dámských hodiniek majú priemer 32mm, zatiaľ čo pánska kolekcia s ciferníkom s dátumovkou ponúka modely vo veľkosti 41mm, a mierne väčšiu verziu o veľkosti 43mm majú modely s chronografom.

Kolekcia používa exluzívne materiály ako žlté a ružové zlato, PVD povrchovú úpravu, náramky z nerezovej ocele, rovnako ako luxusné kožené náramky v klasických aj odvážnejších farbách, robiac novú Rive kolekciu lákadlom pre skutočných hodinkových nadšencov. Či už máte radi klasiku alebo odvážny dizajn, vyberiete si v novej kolekcií Rive oplývajúcou nebojácnym duchom.

O značke 88 RUE DU RHONE:

88 RUE du Rhone je nezávislá značka švajčiarskych luxusných hodiniek, založená v roku 2012 Pierrom a Eliom Bernheimovými. Vnuci legendárneho švajčiarskeho hodinára Raymonda Weila spojili svoj talent, znalosti a know-how a založili vlastnú značku. Tieto dve podnikateľské duše chceli spotrebiteľom ponúknuť elegantné hodinky kombinujúc švajčiarsku kvalitu a moderný dizajn, tradície a inovácie. Klasická ale zároveň moderná, elegantná a plná charakteru – značka ponúka eleganciu a nádych luxusu v súlade s najvyššími švajčiarskými štandardmi kvality, ale za dostupnú cenu. Ako rešpektovaný nasledovateľ švajčiarskej tradície, značka otvára dvere do sveta kvalitných hodiniek novej generácii s produktom, ktorý kráča s dobou.

Švajčiarske luxusné hodinky 88 Rue du Rhone sú ľahko rozpoznateľné vďaka charakteristickému rafinovanému a prepracovanému dizajnu, v ktorom figujure číslo 8, symbolizujúce šťastie a nekonečno, a bolo tak inšpiráciou v dvoch najnovších kolekciách: Double 8 Origin a Rive.

V prílohe ukážka z novej kolekcie Rive, prvých 7 modelov je dámskych, ďalších 9 pánskych.