BELLA HADID V TÍME TAG HEUER!

26. 2. 2017

TAG Heuer a Bella Hadid sa zapísali do histórie tohtoročného New York Fashion Week.

Bella Hadid v tíme TAG Heuer!

V Equinox Bond Street - novom luxusnom fitcentre - oznámili zahájenie svojej spolupráce.

Z reklamnej kampane TAG Heuer s Bellou Hadid, ktorú nafotil americký fotograf Cass Bird, je na prvý pohľad zrejmé, že to bude výnimočné partnerstvo... 

Rovnako jedinečné a osobité ako je sama Bella!

Manhattan, New York, 13. február 2017 – Je naozaj nutné Bellu Hadid dlho predstavovať? Minulý rok bolo túto mladú americkú modelku vidieť všade a od zajtra bude novou ženskou tvárou luxusnej švajčiarskej hodinárskej značky TAG Heuer.

V roku 2016 získala táto módna ikona titul "Model of the Year" a mala najrýchlejšie rastúcu základňu fanúšikov a followerov na sociálnych sieťach. Naša stúpajúca hviezda módneho neba však prijíma plody svojej originálnej práce a zaslúženej slávy s rozvahou a nadhľadom. Vie presne, čo chce. Vie, čo sa jej páči. A vie, čo chce dosiahnuť.

Vo svojich dvadsiatich rokoch sa krásna Bella rozhodla pracovať pre TAG Heuer. Otvorili sa tak nové príležitosti pre obe strany. Luxusná švajčiarska hodinárska značka získala krásnu mladú tvár a modelka možnosť spolupracovať na projektoch spojených s jej veľkou vášňou – fotografovaním.

Na sociálnych médiách má viac ako 10 miliónov followerov. Naučila sa vyjadrovať svoje ja prostredníctvom fotografií, niekedy jemných a ľahkých, inokedy hlbokých až tajomných, ale vždy s jasným umeleckým zámerom, ktorý je veľmi osobitý. Hovorí rečou generácie milénia, s ktorou švajčiarska hodinárska značka na čele s Jean-Claude Biverem práve nadväzuje kontakt.

A takto ju Jean-Claude Biver privítal: "Veľmi ma teší, že môžem Bellu privítať do rodiny ambasádorov TAG Heuer. S Bellou v našom tíme máme možnosť nadviazať kontakt s mladou generáciou a podporiť avantgardnú filozofiu našej značky, ktorá nás poháňa k tomu, aby sme robili veci odlišne, aby sme inovovali a mali odvahu. V rodine TAG Heuer panuje nefalšovaný športový duch. Potrebujeme niekoho ako je Bella, aby nám pomohol osloviť dnešnú odvážnu a sebavedomú mládež. Ďakujeme, Bella, že si sa k nám pridala. Vitaj v tíme!"

Fotograf Cass Bird dodal: “Bella je jednou z mojich najobľúbenejších žien! Krásna a vždy sústredená. Jeden z objektov mojich snov a moja veľká múza. Všetci sa s ňou cítia na pódiu skvele. A v našom priemysle odvádza perfektnú prácu!"

Klub Equinox Bond Street bol pre túto akciu skvelou voľbou. Je to trendové fitnes centrum, ktoré počas New York Fashion Week často a s obľubou navštívi mnoho osobností módy. Pekná modrooká brunetka sebavedome predviedla svoje vypracované telo priamo v jeho telocvični.

Motto TAG Heuer: #DontCrackUnderPressure sa k nej perfektne hodí.