LIMITOVANÁ EDÍCIA MAESTRO BEATLES

8. 5. 2016

Nová limitovaná edícia z luxusnej hodinárskej dielne Raymond Weil je na svete. Slávnostne bola uvedená na trh na tohoročnom hodinárskom veľtrhu Baselworld: „Ladies and gentlemen … THE BEATLES!“

Limitovaná edícia MAESTRO BEATLES

Áno, je to tak, múzou hodinárov a dizajnérov v ženevských dielňach Raymond Weil sa stala legendárna kapela, ktorá zmenila svet. Štyria originálni, mladí a nesmierne talentovaní chlapci milovali hudbu rovnako ako ľudia v Raymond Weil a s rovnakou energiou a odvahou tvorili svoje slávne diela. Preto aj každý kus z limitovanej edície Maestro Beatles má rovnakú charizmu ako každá melódia z ich nezabudnuteľných hitov.

Leštené oceľové puzdro Maestro Beatles Limited Edition má priemer 39,5 mm a je osadené automatickým strojčekom. Na stupnici okolo číselníka sú názvy všetkých albumov, ktoré Beatles počas svojej hviezdnej kariéry vydali. Výnimkou a veľmi vydareným dizajnérskym prvkom je grafické spracovanie názvu albumu „Help“ na pozícii 4, ktorý vychádza z pôvodnej podoby obalu tohto albumu. Strieborný galvanický ciferník je perfektne zladený s leštenou oceľovou korunkou. Na ciferníku je ďalej dátumovka na pozícii 3 a oficiálne logo Beatles. Na zadnom dymovom zafírovom sklíčku je ďalšie logo Beatles a poradové číslo modelu v limitovanej edícii, ktorá má celkom 3.000 kusov.

„Sme veľmi hrdí na spojenie našej značky s takou výnimočnou skupinou ako sú Beatles. RAYMOND WEIL bol vždy úzko spätý s muzikou, ktorá je pre nás už dlho bohatým zdrojom inšpirácie. Sme veľmi šťastní, že môžeme tento rok opäť podporiť jednu z hudobných legiend a naše štyridsiate výročie osláviť s preslávenými Fab Four!“ povedal Elie Bernheim, CEO spoločnosti RAYMOND WEIL.

Hodinky Maestro Beatles sa budú dodávať v špeciálnej škatuľke s hudobnými motívmi. Na jej veku je impozantný bubon s logom Beatles a vnútorná strana je rovnako ako ciferník zdobená názvami všetkých trinástich albumov z dielne tejto anglickej legendy.