LONGINES CONQUEST CLASSIC MOONPHASE

4. 5. 2015

Longines oslavuje kultivovanú eleganciu jazdeckých športov novým modelom Conquest Classic Moonphase

Odrážajúc prítomnosť značky na najprestížnejších jazdeckých podujatiach po celom svete a dôležitosť, ktorú prikladá tradícii výroby hodiniek, značka Longines predstavila nový chronograf, ktorým rozšírila kolekciu Conquest Classic: Conquest Classic Moonphase. Sofistikovanosť modelu, vrátane zobrazenia fáz mesiaca, robí tieto hodinky mimoriadne elegantnými, ukazujúc dokonalosť a eleganciu hviezd jazdeckého sveta.

Longines Conquest Classic Moonphase

So svojím bohatým jazdeckým dedičstvom, ktoré siaha až do roku 1878, Longines chce osláviť jeden zo základných rozmerov jazdeckých športov: eleganciu. Stavajúc na úspechu línie Conquest Classic, švajčiarsky výrobca hodiniek prichádza s novým chronografom, ktorý zobrazuje fázy mesiaca: Conquest Classic Moonphase, jemne kombinujúc tradíciu výroby hodiniek tejto značky, športového dedičstva a zmyslu pre sofistikovanosť. Tento model apeluje na tých, ktorí hľadajú prepracovaný chronograf a budú ho nosiť uprostred vzrušenia najprestížnejších jazdeckých podujatí po celom svete.

Značka “Conquest” bola patentovaná cez WIPO (Svetovú organizáciu duševného vlastníctva) 25. mája 1954. Od tej doby bol tento názov použitý pre mnoho úspešných modelov vyrábaných Longines. Kolekcia Conquest Classic sa pripojila k ostatným kolekciám klasickej krásy značky Longines, ktoré jej pomohli vybudovať reputáciu a úspech po celom svete. Táto línia je venovaná nadšencom jazdeckých športov, ktorí nie sú ochotní podstúpiť kompromis v elegancii.

Puzdro s priemerom 42mm obsahuje samonaťahovací mechanický strojček chronografu L678. Puzdro je dostupné v prevedení oceľ, kombinácii oceľ a ružové zlato a 18 karátové ružové zlato. Čierny alebo strieborný ciferník je osadený 9 indexmi, ktoré sú potiahnuté Super-LumiNova® a vytvárajú elegantné kontrastné pozadie pre zobrazenie fáz mesiaca. Model má 12 hodinové stopky na pozícii 6.hodiny, 24 hodinový indikátor a sekundovú ručičku na pozícii 9.hodiny, 30 minútové stopky a zobrazenie dňa a mesiaca na pozícii 12.hodiny. Dátum ukazuje centrálna ručička s polmesiacom. Vode odolné sú do 50 metrov. Tieto modely majú priehľadný zadný kryt, ktorým je možné pozorovať brilantný pohyb strojčeka. Chronografy sú doplnené čiernym remienkom z aligátora, oceľovým remienkom alebo remienkom v kombinácii oceľ a ružové zlato, všetky majú trojitú bezpečnostnú sponu.