LONGINES DOLCEVITA

6. 2. 2016

Keď spojenie ocele a zlata stelesňujú čaro a pôvab

Longines DolceVita

Hodinky sú úctyhodným dedičom tradície, v ktorej hrá elegancia hlavnú úlohu, kolekcia Longines DolceVita žne celosvetový úspech už od ich vzniku. Inšpirované talianskym sladkým životom – "Dolce Vita", ich nosia na zápästí ženy, ktoré si vedia v živote vychutnať krásu maličkostí. Táto kolekcia elegantne mieša geometrické línie s mäkkými krivkami zvýrazňujúce modernú eleganciu a ženskosť modelov.

Dnes Longines zavádza nové modely s použitím zlata a ocele, ktoré ale zostávajú rovnako ženské a očarujúce. Pevná korunka z ružového zlata a odleskom ružovej na číselníku, ladia s náramkom z ružového zlata a ocele.

Nové prevedenie nadchne ženy, ktoré potešia doplnky ako stvorené pre radostné chvíle napríklad na pikniku pri pretekoch. Oceľové puzdra kolekcie Longines DolceVita majú pevnú zlatú korunku, a sú tiež ponúkané vo verzii s diamantmi. Tieto modely sú k dispozícii v štyroch veľkostiach a majú v sebe quartzový mechanizmus. Strieborne sfarbený "flinqué" ciferník je zdobený maľovanými rímskymi číslicami a čierno lakovaným alebo perlovo bielym číselníkom s diamantovými indexmi, všetky modely majú tiež ciferník z ružového zlata. Hodinky sú zrobené náramkom z ocele a ružového zlata.