NOVÉ TAG HEUER AQUARACER LADY

25. 6. 2014

Luxusné športové hodinky, ktoré vedia, po čom ženy túžia.

Dámske hodinky Aquaracer Lady sú symbolom elegancie a s výrobou švajčiarskych hodiniek sa spájajú už vyše 30 rokov. Športové, no zároveň vkusné a najnovšie okrášlené novým dizajnom ciferníka sú stelesnením sily podmorského sveta a ženskej jemnosti.

Nové TAG Heuer Aquaracer Lady

Nemusíte sa ponoriť do hĺbky 300 metrov, aby ste sa pokochali novým modelovým radom dámskych hodiniek Aquaracer Lady. Elegantné, oslnivé, športové, no neobyčajne ženské. Hodinky Aquaracer Lady sa príjemne nosia a už vyše 30 rokov patria medzi obľúbený model. Šesť výstupkov na hodinovom sklíčku predstavujú okamžite rozpoznateľný, charakteristický znak kolekcie. Tento rok prechádza úspešný vzhľad hodiniek profesionálnou úpravou dizajnu. Ešte elegantnejší a modernejší, no rovnako robustný zovňajšok hodiniek Aquaracer Lady si i naďalej zachováva nadčasovú spojitosť medzi vodou a ženami. Nové modely hodiniek navyše opäť potvrdzujú svoju silnú osobitosť.

Športový charakter hodiniek je neodškriepiteľný. Hodinky Aquaracer Lady sú vodotesné do 300m, a tak ide najmä o športové hodinky, ktoré sú vybavené jednosmerne otáčajúcim sa hodinovým sklíčkom, skrutkovacou korunkou, luminiscenčnými ručičkami, ktoré jasne svietia aj v najtmavších hĺbkach. Podmanivosť ciferníka sa docielila vďaka niekoľkým detailom – nový, ergonomickejší náramok v prevedení ocele alebo v kombinácii zlata a ocele, ktorého časti sú v tvare písmena H, prepracovaný pravidelný dizajn hodinového sklíčka, striedajúce sa lesklé a brúsenéčasti povrchovej úpravy, a napokon trblietavé diamanty, ktoré dodávajú hodinkám ženskosť. Nový modelový rad hodiniek je dokonale pôvabný a športovo elegantný. V prevedení s plným počtom diamantov sa po okraji hodinového sklíčka ladne víri 30 diamantov. Ide o skutočný klenot – módny a všestranne využiteľnýšperk, ktorý spája neformálnu športovosť a vzrušujúcu ženskosť.

Dámske hodinky Aquaracer Lady prichádzajú s celkovým modelovým radom, od jednoduchého oceľového prevedenia s ručičkami, až po model s diamantmi na číselnom ciferníku alebo hodinovom sklíčku. Hodinky s priemerom 27 mm patria predovšetkým do kolekcie šperkov a hodinky s priemerom 32 mm predstavujú skôr robustnejší a nezávislejší model. Hodinky sú vyhotovené z ocele alebo zlata.

Krehká krása
Nový modelový rad hodiniek Aquaracer Lady je dôkazom, že krása a sila môžu nažívať v dokonalej harmónii, čo potvrdzujú aj tváre spoločnosti TAG Heuer - Cameron Diaz, ktorá príťažlivo vyžaruje prirodzenú krásu a hollywoodsky šarm, či Mária Šarapová, ktorá udáva imidž vrcholových športovcov kombináciou sily a pôvabu. Obe vedia, že žena je najočarujúcejšia, keď sa cíti príjemne a pohodlne v tom, čo nosí. Tieto dámy sú vitálne, sebaisté a majú dobrý vkus. Silná osobnosť a charizma prevyšujú ich vzhľad. To isté platí aj pre nové modely hodiniek Aquaracer Lady – luxusné hodinky, ktoré ocení každá žena.