NOVOU TVÁROU TAG HEUER JE RONALDO

1. 5. 2014

Novou tvárou značky TAG Heuer je držiteľ dvoch Zlatých lôpt Ronaldo.

Prestup roku 2014: Cristiano Ronaldo hráčom značky TAG Heuer. Futbalová superstar vstúpila do tímu športových a filmových hviezd, ktoré spojili svoju tvár so špičkovou švajčiarskou hodinárskou značkou TAG Heuer.
 

Novou tvárou TAG Heuer je Ronaldo
Chaux de Fonds, Švajčiarsko, 28.apríl 2014 - TAG Heuer, svetová jednotka vo výrobe prestížnych športových chronografov, s radosťou oznamuje, že práve podpísal dlhodobú partnerskú zmluvu s futbalovou superstar Cristianom Ronaldom, ktorý sa týmto stáva ich oficiálnym ambasádorom.

Dvojnásobný víťaz Zlatej lopty, útočník Realu Madrid a kapitán tohtoročnej Portugalskej reprezentácie na Majstrovstvách sveta v Brazílii Cristiano Ronaldo nastúpi do all star tímu ambasádorov TAG Heuer po boku filmových hercov Cameron Diaz a Leonarda DiCapria, tenistky Márie Šarapovej, pilota F1 Jensona Buttona, jazdca rallye Sebastiena Ogiera a všetkých členov Oracle Team USA (víťazov Pohára Ameriky 2013).

“TAG Heuer je v tom čo robí najlepší,” vraví Cristiano Ronaldo, “a to platí už viac ako 150 rokov. Žiadna iná luxusná značka nemá taký silný vzťah k vrcholovému športu. Je veľmi atraktívna a tiež nekonvenčná. Spája nás to, že meníme hru, prekračujeme limity, a stanovujeme si svoje vlastné pravidlá. Je pre mňa veľkou cťou stať sa súčasťou tejto silnej a novátorskej značky.”

“Každý z produktov TAG Heuer vyniká silnou energiou potrebnou k intenzívnemu životu v modernom svete a Cristiano je v tomto ohľade rovnaký,” povedal Stéphane Linder, CEO TAG Heuer. “Cristiano, rovnako ako my v TAG Heuer, je perfekcionista a kladie na seba vyššie nároky, než ktokoľvek z jeho okolia. Naša spoločnosť po prvý krát vstupuje do sveta futbalu, a je skvelé, že to robíme v spolupráci s Cristianom. Tvoríme nový trend a nový spôsob komunikácie s našimi fanúšikmi. Šport je súčasťou našej tradície, pretože je postavený na hodnotách, ktoré zdieľame aj my: seba-motivácia a disciplína, prekračovanie vlastných limitov a vytrvalosť. V športe sa angažujeme od roku 1920, kedy sa TAG Heuer stal po prvý krát oficiálnym chronografom Olympijských hier. V roku 1928 sme sa stali časomierou lyžiarskych pretekov, a v sedemdesiatych rokoch sme začali robiť časomieru Formuly 1 a jachtárskych pretekov. Je úžasné, že teraz k našej dlhoročnej športovej tradícii môžeme pripojiť aj futbal a hlavne jedného z najlepších futbalistov.”

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro (známy ako Cristiano Ronaldo alebo CR7) sa narodil v roku 1985 na ostrove Madeira. Profesionálne začal hrať vo svojom rodnom Portugalsku. V roku 2003 nastúpil do Manchester United, kde počas 6 rokov nastrieľal viac ako 100 gólov. Pri prestupe do prestížneho Real Madrid v roku 2009 sa stal najdrahším hráčom v histórii, a v súčasnosti je najlepšie plateným hráčom sveta. Najproduktívnejší hráč v celej histórii Portugalska a súčasný top hráč Európskej ligy, dokázal v dvoch sezónach po sebe v drese Realu Madrid nastrieľať 40 gólov. V roku 2013 vstrelil ohromujúcich 69 gólov v 59 zápasoch, stal sa najlepším strelcom sveta a v januári 2014 aj držiteľom druhej Zlatej lopty. Ako reprezentačný hráč Portugalska vyhral niekoľko šampionátov a pohárov v Portugalsku, Anglicku a Španielsku. Vzhľadom k jeho vysokým cieľom, a tiež nárokom, ktoré na seba kladie, nie sú tieto ocenení iste posledné. V tomto roku sa tešíme na prekročenie nových limitov a rekordov a držíme Cristianovi palce!