ŠPECIÁLNA EDÍCIA PRE NOVÉHO AMBASÁDORA DAVIDA GUETTU

6. 5. 2015

David Guetta. Nový ambasádor TAG Heuer. Jean-Claude Biver, výkonný riaditeľ spoločnosti a prezident divízie hodiniek LVMH Group, ho presvedčil, aby sa pridal k rodine TAG Heuer, a ten už teraz spôsobuje senzáciu! David Guetta je považovaný za jedného z prvých DJov, ktorí otvorili elektronickú hudbu rebríčkom svetových hitparád, meniac tak hudbu v rádiách a tým zároveň i hudobný vkus miliónov poslucháčov po celom svete. Na sociálnych sieťach patrí k najviac sledovaným ľuďom planéty s obrovským spoločenským dosahom. David Guetta sa stal nielen tanečnou ale i hudobnou ikonou svojej generácie. Celosvetovo predal vyše 9 miliónov albumov a 35 miliónov skladieb a teraz sa rozhodol reprezentovať značku švajčiarskych hodiniek.

Špeciálna edícia pre nového ambasádora Davida Guettu

Nová špeciálna edícia TAG Heuer Formula 1 je venovaná práve jemu. Hodinky sú navrhnuté s ohľadom na časté cestovanie vďaka GMT funkcii a symbolu dňa a noci, majú perfektné sfarbenie na party v klube – čierna a modrá – a vyznačujú sa pôsobivým remienkom.
Čierno-modrá hliníková fazeta je jedným z najvýraznejších prvkov v dizajne. Má 24-hodinový číselník s denným časom od 6:00 do 18:00 v modrej farbe a nočné hodiny od 18:00 do 6:00 v čiernej. Hodinky majú zobrazovanie druhej časovej zóny, čo je veľmi užitočná funkcia, ak chcete zostať v spojení s priateľmi a rodinou, aj keď veľa cestujete!

Čierny ciferník s modrými ručičkami a indexmi hodín ďalej rozvíja metaforu dňa a noci a remienok z vyzretej čiernej jahňacej kože je široký ako pásky na zápästie, čo odráža štýl návštevníkov klubov. S jeho vysokou kvalitou podčiarknutou čiernym prešitím a tiež čiernou sponou s TAG Heuer gravírovaním sú tieto hodinky presne tými, ktoré v roku 2015 musíte mať. V čiernom puzdre, pokrytom karbidom titánu, nájdete 7 Twin-Time automatický kaliber s dátumovým okienkom. Čerešničkou na vrchu je modrá ručička ukazujúca druhú časovú zónu.