ŠPECIÁLNA EDÍCIA PRE NOVÚ AMBASÁDORKU CARU DELEVINGNE

5. 5. 2015

Cara Delevingne. 11,3 milióna fanúšikov. Fenomén. Ikona. "It Girl". Britská supermodelka, ktorá spôsobuje rozruch v médiách. S blond vlasmi dávajúcimi nevinný vzhľad, s uličníckou tvárou, roztopašným pohľadom v zelených očiach rámovaných výrazným obočím a s krehkou postavou je jedinečná vo svete módy i showbiznisu. Robila pre tie najväčšie módne značky a jej uvoľnený chlapčenský vzhľad jej priniesol obľubu a status súčasnej ikony. Každý už videl jej drzý nosík v luxusných reklamách magazínov a na móle, každý videl jej preslávené špúlenie pier a každý pozná komické grimasy, ktoré strúha mimo reflektorov, v súkromnom živote.

Špeciálna edícia pre novú ambasádorku Caru Delevingne

 Dievča, ktorého každý príspevok na sociálnych sieťach spôsobí všeobecný ošiaľ, sa rozhodlo stať ambasádorkou pre TAG Heuer. Toto je dôkazom, ak je nejaký dôkaz vôbec treba, revolučného zmýšľania značky, ktoré vychádza od výkonného riaditeľa spoločnosti a prezidenta divízie hodiniek LVMH Group, Jean-Claude Bivera. Ten modelku presvedčil, aby sa pridala k rodine ambasádorov značky.

Špeciálna edícia navrhnutá pre Caru Delevingne je súčasťou kolekcie TAG Heuer Carrera. Drží sa rovnakého kódu: elegantné puzdro s fazetovanými uškami a jasný, zreteľný ciferník sú v ostrom kontraste s kompletne čiernym a uhľovo sivým vypracovaním. Pre ženský dotyk a šmrnc naviac sú indexy a ručičky pozlátené ružovým zlatom. Dostupná je aj verzia s diamantmi vysadenou fazetou: pre tú dokonalú iskru! Najextrémnejšia verzia šiestich variant tejto rady je model s čiernym remienkom z vyzretej teľacej kože, ktorý je polstrovaný prešitím v tom istom odtieni pre “haute couture” vzhľad.

Show pokračuje „v zákulisí“: na zadnej časti puzdra hodiniek je vygravírovaná majestátna hlava leva – kráľa zvierat – vyjadrujúca znamenie zverokruhu, v ktorom sa Cara v auguste 1992 narodila. Na vnútornej strane remienku je modelkin podpis z ružového zlata, čo ako značka rezonuje súčasnej generácii, ktorá ma zmysel pre krásu a hľadá exkluzívny inovatívny dizajn. Stavíme sa, že táto špeciálna edícia vyčarí úsmev na mnohých tvárach.