TAG HEUER FORMULA 1 - CRISTIANO RONALDO

7. 5. 2015

Číslovaná limitovaná edícia vzdáva hold trojnásobnému víťazovi Ballon d’Or, CR7

Otázka: Kde sa dá najlepšie okúsiť nesmierny talent Cristiana Ronalda?
Odpoveď: Predsa na futbalovom ihrisku! Takže, aká je jeho farba? Prirodzene – zelená!

TAG Heuer FORMULA 1 - CRISTIANO RONALDO

TAG Heuer sa odvážil ísť do zelenej pre TAG Heuer Formula 1 CR7 chronograf – číslovanej limitovanej edície vzdávajúcej hold mužovi, ktorý je už teraz žijúcou legendou. Popri sýtej zelenej, evokujúcej trávu futbalového ihriska, matná čerň prepožičiava tomuto kúsku rozhodne priebojný charakter.

Zelená obruba, ladiaca s ručičkami a indexmi hodín, bije do očí popri čiernom šachovnicovom ciferníku. Biele logá TAG Heuer a CR7 pridávajú potrebnú štipku jasu, ktorá upúta. Perfektne ladiaci zeleno-čierny NATO remienok – nedeliteľná súčasť tohto chronografu – sa štýlovo pohráva s farbami. Priamo inšpirovaný nylonovými remeňmi používanými britskou armádou počas druhej svetovej vojny, je ultra odolný a perfektne sadne na každé zápästie. Aby zaistili dokonalú kvalitu, spona a detaily remienku sú vyrobené z nerezovej ocele 316L a oba konce remienku a dierky sú laserovo rezané, s logom TAG Heuer vyrazeným zospodu.

Plne čierna fazeta pokrytá karbidom titánu nesie stupnicu tachometru. Tá, vo forme prstenca, má pre tento kúsok skutočný zmysel a navyše – dáva mu športový vzhľad.
Chronograf má presnosť na desatinu sekundy, s ukazovateľom na malom ciferníku na šiestej hodine. Malý ciferník na deviatej hodine zobrazuje minúty chronografu a ciferník na tretej hodine slúži pre zobrazenie sekúnd. Tieto tri malé ciferníky v intenzívnej, elegantnej čiernej sú vsadené do šachovnicovej úpravy veľkého ciferníku.

Ronaldovo číslo na tričku: #7
Prezývka: CR7