TAG HEUER SPÚŠŤA NOVÚ REKLAMNÚ KAMPAŇ S CAROU DELEVINGNE

7. 5. 2018

Divoká levica s nervami z ocele a srdcom zo zlata je hviezdou novej reklamnej kampane TAG Heuer

TAG Heuer spúšťa novú reklamnú kampaň s Carou Delevingne

Cara Delevingne je späť v tíme ambasádorov TAG Heuer. Ako top modelka a múza svetových umelcov ovládla svet modelingu a kinematografie svojou divokou povahou a neviazaným humorom. Prakticky nepretržite fotí a filmuje v Los Angeles, Paríži, New Yorku alebo v Miláne. Je neustále vo svetle reflektorov a tvorí hollywoodske trháky aj malé súkromné projekty. Nemárni čas. Rada rúca pravidlá hry, poriadok aj spoločenské mýty. A ešte radšej všetko riadi podľa vlastných predstáv a vášní. Táto temperamentná žena sa nebojí ničoho, skúša aj spev a písanie poviedok.

Svojím čarom ovláda davy, len na Instagrame má viac ako 41 miliónov followerov. Svoje radosti a starosti tu zdieľa prostredníctvom vtipných aj dojemných príbehov. Cara Delevingne sa neočakávane objavuje na neočakávaných miestach. Zdoláva stále nové výzvy s prirodzenou eleganciou a revom levice. Je zosobnením vytrvalosti a úspechu, a dôkazom toho, že môžete dosiahnuť všetko, čo si zaumienite.

Narodila sa v znamení leva. Lev je jej symbolom a inšpiráciou.

Cara Delevingne, fotograf David Yarrow, špecialista na fotografie divokých zvierat, a Kevin Richardson, známy zoológ a priateľ neskrotných šeliem, sa vydali na opustené pláne južnej Afriky vytvoriť fotografie pre novú reklamnú kampaň TAG Heuer. Vo voľnej prírode a so živým levom tak vznikla séria surových záberov plných napätia a divokej energie.

V novej kampani Cara predstavuje zlaté hodinky TAG Heuer Carrera WBG1351.FC6418.