TAG HEUER V BAZILEJI 2017

9. 4. 2017

Počas 101. ročníka najvýznamnejšj výstavy na svete predstavili poprední hodinári - medzi nimi aj TAG Heuer - najzaujímavejšie novinky roku 2017.

TAG Heuer v Bazileji 2017

Baselworld 2017 bol príležitosťou pre odhalenie nových kolekcií TAG Heuer.

Nový ambasádor značky Patrick Dempsey sa pripojil k pánom Jackovi Heuerovi a Jeanovi Claudovi Biverovi na pódiu v priestoroch prezentácie Tag Heuer a spolu predstavili nové hodinky Autavia.

S nádherným vintage vzhľadom i vyžarovaním, s dokonale prepracovaným ciferníkom, TAG Heuer Autavia 2017 definitívne zamiešala karty.

AUTAVIA
Názov vznikol spojením častí slov AUTomobile and AVIAtion, čo vysvetľuje otočnú fazetu, veľké podciferníky a dokonalý kontrast a čitateľnosť bielej a čiernej. Prvý krát boli vytvorené Jackom Heuerom v roku 1962 a nový retro model vznikol pri príležitosti ich 55.výročia. Samozrejme model 2017 je vynovený po všetkých stránkach.

Strojček: Heuer 02 Manufacture - automatický chronograf s dátumom a 80-hodinovou rezervou.
Puzdro: 42mm, leštená oceľ, čierna hliníková otočná fazeta.
Ciferník: tri biele špirálovité podciferníky, minútový chronograf na trojke, hodinový chronograf na deviatke, sekundovka na šestke spolu s dátumom. Indexy hodín a ručičky sú pokryté ródiom a luminiscenčnými prvkami. Sekundovka chronografu je biela.
Remienok: Vintage hnedá koža s béžovým štepovaním.
Vodeodolné do 100 metrov.

TAG Heuer CARRERA
Heuer-01 43 mm

Slávny chronograf Heuer01 je teraz v novej veľkosti 43mm v čiernej, námorníckej modrej a koňakovej hnedej. Puzdro je oceľové s ladiacou keramickou fazetou.

 

 

TAG Heuer Steel Link for men Calibre 5

Slávna kolekcia LINK oslavuje 30.narodeniny majstrovským prerodom. Modely majú väčší priemer (41mm), súčasný dizajn, sú celé z ocele v sofistikovanej kombinácii leštenej a brúsenej ocele na puzdre aj na náramku.

 

 

AQUARACER Camouflage
300 Metres – Calibre 5

Športový model v dvoch variantoch. "Khaki" model v módnom zelenom military štýle a „Arctic“ model inšpirovaný nehostinnou sibírskou tundrou. Puzdro má veľkosť 43mm, náramok je z NATO materiálu.

 

 

TAG Heuer CARRERA Heuer-02T Baguette Diamond Bezel

Rok po uvedení calibra Heuer-02T Manufacture Chrono Tourbillon, TAG Heuer odhaľuje fascinujúcu novú deluxe verziu s 68 iskrivými baguette (pozdĺžnymi) diamantmi zasadenými do fazety z bieleho zlata. Je to v dokonalej vyváženosti sveta luxusu a špičkového hodinárstva, ktorý stelesňuje 45mm puzdro z titánu (grade 5) a automatický chronograf kombinovaný s COSC certifikovaným Tourbillonom.

 

 

TAG Heuer CARRERA HEUER-01 Rose Gold

Tento manufaktúrny chronograf má tie isté rysy, funkcie a vlastnosti ako pôvodný Heuer-01: obnažený strojček, 45mm puzdro z titánu a fazetu so stupnicou tachymetra. Navyše má niečo z luxusu, niektoré časti sú z 18K ružového zlata. Doplnené hnedou kožou, tieto hodinky sú športové a elegantné zároveň.

 

 

Nové 2017 “Link Lady”
TAG Heuer prepracoval legendárny Link dizajn s typickým náramkom s esičkovitými článkami. Kolekcia je po prvý krát v pestrých farbách: námorníckej modrej alebo perleťovo ružovej. Náramok je plne integrovaný do 32mm puzdra. Niektoré modely zdobia diamanty. Nové Link Lady sú najženskejšou kolekciou.

 

 

TAG Heuer Carrera Lady 2017
V reflektore záujmu TAG Heuer sa tento rok ocitla aj dámska kolekcia Carrera. Moderná verzia pre dnešné aktívne mladé ženy v elegantnej veľkosti 36mm s väčšou a hrubšou fazetou je na výber v mnohých variáciách modrej, čiernej a bielej.