VODNÉ ŠPORTY A TAG HEUER

21. 4. 2015

Nové Aquaracer sú dizajnovým hitom, vytvoreným podľa predošlých hodiniek veľkolepej rady TAG Heuer určenej pre vodné športy – ako skvele pôsobia na pohľad, tak príjemné sú na nosenie. Aquaracer sú športové hodinky prispôsobené extrémnym požiadavkám profesionálov vodných športov – odolné a spoľahlivé.

Vodné športy a TAG Heuer

Pôsobia ležérne a módne zároveň – skrátka perfektné pre športovcov. Ich spoľahlivosť je veľmi dôležitým kritériom pre ľudí, ktorí vyžadujú nápadné a elegantné, nie však krehké hodinky – také, ktoré môžu nosiť, aj keď ide do tuhého!

Nový Aquaracer 300m, výrazné športové hodinky pre mladých ľudí

Nová kolekcia Aquaracer 300m – pomenovaná podľa 300-metrovej kapacity ponoru – dokazuje kvalitu výkonu tejto rady, ale tiež vyzdvihuje jej rafinované, športové čaro. Každé z týchto hodiniek sú skutočným námorníckym a potápačským prístrojom – plne vodotesné a nárazu-vzdorné. Či už pre vás voda znamená potápanie, plachtenie, jazdenie, surfovanie alebo plávanie, môžete sa spoľahnúť, že Aquaracer vás bude sprevádzať: pod tlakom nikdy nepraskne.

Vlastnosti
• Športové hodinky, priamo inšpirované svetom potápania, pre neformálny a predsa elegantný efekt.
• Nový dizajn fazety pre moderný vzhľad. Šesť ergonomických cvočkov pre jednoduchú manipuláciu v rukaviciach. Skrutkovacia korunka pre väčšiu bezpečnosť a presnosť.
• Jednosmerná fazeta na stopovanie alebo meranie času ponoru. Neúmyselný posun fazety môže jedine znížiť indikovaný zostávajúci čas, čo je pre potápačov nevyhnutným bezpečnostným faktorom.
• Detaily v povrchovej úprave puzdra, fazety a remienku.
• Ciferník s pásikavým efektom pre avantgardný vzhľad a luminiscenčné prvky na indexoch hodín a ručičkách.
• Zapínacia spona s dvojitým bezpečnostným systémom, aby sa predišlo nechcenému otvoreniu, a so špeciálnym potápačským nadstavením potrebným pri potápačskom obleku.
• Vodotesnosť do 300 metrov: precízne testovanie, dvojité tesnenie a prísne výrobné štandardy robia z nových Aquaracer vysoko spoľahlivé hodinky.